SpeedTestTutaj jesteś: Strona główna | 

O naszej firmie

PEWNOŚĆ I ZAUFANIE

Jesteśmy lokalną, dynamicznie rozwijającą się firmą telekomunikacyjną. Dzięki przeprowadzonej konsolidacji rynku operatorów staliśmy się największym niezależnym operatorem telekomunikacyjnym na terenie Gminy Czempiń. Obecnie w zasięgu naszej sieci znajduje się blisko 90% mieszkańców Czempinia oraz okolicznych wsi. Swoim zasięgiem obejmujemy także miast Kościan oraz Środa Wielkopolska wraz z okolicznymi miejscowościami.  Firmę tworzą wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie informatyki i telekomunikacji, którzy swe doświadczenie zdobywali pracując dla największych poznańskich operatorów telekomunikacyjnych. W przeciągu ostatnich 2 lat (od maja 2010) wybudowaliśmy ponad 8 km tras światłowodowych, a to dopiero początek inwestycji na szeroką skalę.

Obraz


NAJLEPSI PARTNERZY ORAZ SPRZĘT

Nasza firma eksploatuje tylko najlepszy sprzęt, najwyższej klasy. Współpracujemy z największymi firmami zajmującymi się sieciami bezprzewodowymi, światłowodowymi oraz serwerami internetowymi. W obecnej chwili wszystkie punkty dostępowe pracują na systemach MIKROTIK natomiast sieć światłowodowa oparta jest na rozwiązaniach firmy HUAWEI. Stały kontakt oraz wspólne szkolenia zapewniają nam praktycznie bezawaryjność naszej sieci.

ŁĄCZA DOSTĘPOWE ORAZ TECHNOLOGIA

Dla naszych klientów wybieramy tylko najstabilniejsze i najszybsze łącza internetowe, w tej chwili posiadamy styk międzyoperatorski z kilkoma operatorami między innymi z firmą NETIA , INEA oraz EPIX, gwarantuje to wysoką wydajność oraz natychmiastowy serwis. Klientom indywidualnym udostępniamy łącza o wysokim współczynniku prędkości wysyłania danych dzięki czemu można bez problemu grać w gry on-line, rozmawiać przez telefony internetowe oraz bardzo szybko wysyłać listy elektroniczne. To wszystko zapewnia bardzo małe ryzyko awarii oraz błędów w transmisji. Dodatkowo cała sieć pracuje na bardzo szybkich i niezawodnych routerach BGP. Pozwala to w perfekcyjny sposób zarządzać pasmem przydzielanym dla każdego użytkownika.
 
BEZPIECZEŃSTWO

Cała transmisja danych w naszej sieci jest szyfrowana, bez konieczności żmudnego wpisywania przez klientów loginów i haseł dla połączenia z internetem. Dodatkowo zestawy odbiorcze (CPE) oddzielają sieć klientów od sieci globalnej, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo transmisji danych. Nie ma możliwości podsłuchania, przechwycenia danych lub podszywania się pod innych klientów.

ZASIĘG

Posiadamy kilkadziesiąt nadajników rozsianych po całej Gminie Czempiń, Kościan oraz Środa Wielkopolska. Staramy się tak lokować nasze węzły tak, aby pokrywały swym zasięgiem całą okolicę. Jeśli jest miejsce do którego nie dociera nasz sygnał a jest on tam potrzebny prosimy o kontakt, postaramy się to zmienić.

NAJWAŻNIEJSI SĄ LUDZIE

Całym systemem opiekuje się ambitny zespół ludzi w kierunkowym wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem. Większość stosowanych przez nas rozwiązań pojawia się po raz pierwszy w regionie i dzięki temu w obecnej chwili jesteśmy największą alternatywną operatorem o polskim kapitale zajmującą się stałym dostępem do Internetu w naszym regionie. Inwestujemy w nowe technologie światłowodowe oraz radiowe aby sprostać najwyższym oczekiwaniom klientów. Nasza sieć działa bez większych awarii od kwietnia 2010 roku czyli od okresu zakończenia konsolidacji i podpięcia do wspólnego szkieletu.

Tutaj jesteś: Strona główna |