SpeedTestTutaj jesteś: Strona główna | Aktualności

Aktualności

Modernizacja infolinii 29-01-2018

W związku z modernizacją naszej infolinii, kontakt telefoniczny w dniu dzisiejszym (29-01-2018) może być utrudniony. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na Facebooku, mailowo: bok@czempin.net oraz w naszych Biurach. Przepraszamy za tą niedogodność

Poniedziałek, 29 - Styczeń 2018r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Black Friday w sieci CZEMPIN.NET

Tylko w dniach 24/11/2017 do 27/11/2017 każda osoba która zamówi u Nas Pakiet Internet+ Telewizja HD otrzyma nieograniczony dostęp do wszystkich kanałów HBO HD do końca 2017 roku! Wszyscy obecni abonenci tez mogą skorzystać z tej promocji - wystarczy kontakt z naszym Biurem !!!

Czwartek, 23 - Listopad 2017r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Współpraca z Politechniką Poznańską - Czas Zawodowców BIS

Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę z Politechniką Poznańską na realizację w naszej firmie programu "Czas zawodowców BIS - Zawodowa Wielkopolska" w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, którego celem jest lepsze dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia do potrzeb rynku pracy. W ramach umowy, w naszej firmie w formie płatnego stażu, szkolić się beda uczniowie techników oraz studenci Politechniki Poznańskiej w dziedzinach związanych z telekomunikacją oraz informatyką.

Czwartek, 13 - Kwiecień 2017r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Kolejne osiedle i ulica ze światłowodem !!!

Miło nam poinformować o zakończeniu kolejnego etapu prac, związanych z budową najnowocześniejszej sieci światłowodowej. W ramach prac powstało blisko 4 km sieci światłowodowej w rejonie ul. Kościańskie Przedmieście, Zachodnia, Kwiatowa oraz Osiedla Piotrkowice. Do dyspozycji abonentów oddajemy najnowocześniejszą technologię optyczną, dzięki której możemy zaoferować nielimitowany dostęp do internetu oraz telewizji w jakości 4K !

Poniedziałek, 10 - Kwiecień 2017r.

Czytaj całość aktualności »
AWARIA ZASILANIA

W dniu dzisiejszym od godziny 12:30 ma miejsce awaria zasilania w jednym z głównych węzłów dla Kościana i okolic. Dział techniczny czuwa nad tym by elektrycy szybko usunęli awarię, jednak jest ona wywołana przez podmiot zewnętrzny wykonujący prace na obiekcie Remstmy, przez co trudno nam określić termin jej usunięcia. Wstępne prognozy służb energetycznych mówią o 2 godzinach

Sobota, 4 - Luty 2017r.

Czytaj całość aktualności »
Obraz
Pierwszy kanał TV w technologi 4K Ultra HD

Jako pionierzy w Polsce dziś 02.12.2016 CZEMPIN.NET komercyjnie uruchomił kanał w rozdzielczości 4K (UHD). 4K to najnowocześniejsza technologia wyświetlania obrazu, która powoduje, że obraz staje się krystalicznie czysty, niezwykle wyraźny oraz 4x bardziej dokładny i ostry niż w standardzie FullHD. Kanał FunBox 4K dostępny pod numerem 444 wyłącznie na dekoderach KORBOX ULTRA podłączonych do telewizora, który obsługuje rozdzielczość 4K.

Piątek, 2 - Grudzień 2016r.

Czytaj całość aktualności »
Rozszerzamy zasięg !

Miło nam poinformować iż zakończyliśmy rozbudowę sieci szkieletowej w kierunku Racotu. Dzięki temu mieszkańcy Lubosza, Choryni, Wyskoci i samego Racotu są w zasięgu internetu bezprzewodowego 5 generacji!

Poniedziałek, 10 - Październik 2016r.

Czytaj całość aktualności »